Godziny i czas trwania kursów języków obcych

Surrealistyczny obraz z zegarami wielkości domów i małą przy nich kobietą. Zakładka, do której mogliśmy przejść m.in. po kliknięciu w ten obraz opisuje dni i czas trwania kursów języków obcych, które są oferowane przez szkołę językową Faster w swoich filiach w Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Łodzi, Warszawie i Wrocławiu.

Nasze kursy językowe standardowo odbywają się w trakcie roku szkolnego / roku akademickiego – zaczynają się we wrześniu lub od początku października (w zalężności od konkretnej grupy) i trwają do czerwca (kolejnego roku kalendarzowego) włącznie, a więc 9 lub10 miesięcy. W trakcie wakacji oferujemy krótsze kursy intensywne.

Nasze kursy języków obcych odbywają się najczęściej w godzinach popołudniowych lub wieczornych , każde spotkanie trwa standardowo dwie godziny lekcyjne (90 minut zajęć), a takich spotkań w tygodniu mamy zwykle dwa. Stosunkowo najczęściej rozpoczynamy zajęcia między godziną 17.00 a 19.00 – mamy więc na przykład kursy odbywające się w godzinach 17.20 – 18.50 albo 19.00 – 20.30. Grupy spotykają się dwa razy w tygodniu, zwykle w poniedziałki i w środy albo we wtorki i w czwartki.

Godziny popołudniowe i wieczorne w tygodniu to wprawdzie najczęstsze, ale nie jedyne godziny w których odbywają się nasze kursy – oferujemy też zajęcia poranne oraz weekendowe, chociaż w tych przypadkach wybór kursów jest zwykle mniejszy.

Rozwiążemy Ci język
Szkoła językowa Faster - kursy języków obcych metodą bezpośrednią.