Kursy językowe dla firm

Widoczny na zdjęciu (od brody w dół) mężczyzna poprawiający krawat ma symbolizować ofertę, którą nasza szkoła językowa proponuje biznesowi. W zakładce, do której mogliśmy przejść m.in. po kliknięciu tego zdjęcia znajdują się informacje, że chętnie współpracujemy z firmami i organizujemy dla nich kursy języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców z dojazdem do Klienta.

Nasza szkoła językowa oferuje kursy języków angielskiego / niemieckiego / francuskiego / hiszpańskiego / rosyjskiego dla firm. Lekcje mogą odbywać się w Państwa siedzibie (z dojazdem lektora) albo w naszej szkole językowej. Koszt takich zajęć to - przy nauce indywidualnej - 110 zł. za godzinę lekcyjną. Gdy osób jest w grupie więcej cena za godzinę lekcyjną wzrasta o 10 zł. za każdą kolejną osobe w grupie, a więc cena za godzinę lekcyjną nauki dla dwóch osób wynosi 120 zł., dla trzech – 130 zł., dla czterech – 140 zł. itd.

Jeśli Państwa firma mieści się poza centrum miasta (albo poza miastem) koszt godziny lekcyjnej może wzrosnąć o koszty dojazdu do Państwa.

Rozwiążemy Ci język
Szkoła językowa Faster - kursy języków obcych metodą bezpośrednią.