szkoła językowa Faster

Kursy językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów

Bardzo uproszczona czarno-biała grafika przedstawiająca trzypokoleniową szczęśliwą rodzinę ma symbolizować fakt, że nasza szkoła językowa organizuje kursy języków obcych dla osób w każdym wieku, w tym również kursy języków obcych (tu przede wszystkim kursy języka angielskiego i kursy języka niemieckiego) dla seniorów.
Nasza szkoła języków obcych oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych.

Oferta szkoły języków obcych Faster:


kursy dla dzieci


kursy dla młodzieży


kursy dla dorosłych


kursy dla seniorów


Kursy dla dzieci

W ramach swoich kursów angielskiego nauczamy zarówno dzieci w wieku przedszkolnym jak i te starsze, uczęszczające do szkół.

Z myślą o najmłodszych prowadzimy specjalnie dla nich zaprojektowane kursy języka angielskiego.

Kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym

Dzieci w wieku szkolnym na naszych kursach języka angielskiego poznają ten język od strony praktycznej, poprzez szereg pytań i odpowiedzi dzieci uczą się jak używać całych struktur językowych, na naszych lekcjach dzieci mówią pełnymi zdaniami, a dzięki temu, że lekcje są prowadzone bardzo dynamicznie nie ma czasu (ani możliwości!) na nudę. Czas na naszych kursach jest wykorzystywany w stu procentach, a dzieci w ekspresowym tempie nabywają umiejętności rozumienia wypowiedzi w języku angielskim z kontekstu. Dzięki systematycznym powtórkom, które zapewniamy w trakcie starannie zaprojektowanej lekcji raz zdobyte umiejętności językowe utrwalają się. Pomoce wizualne oraz odpowiednio dozowane gry aktywizujące i motywujące dodatkowo wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału. Dzieci uwielbiają zajęcia w naszej szkole, a nauka języka angielskiego przebiega tu w sposób naturalny i dostosowany do ich możliwości poznawczych.

Kursy angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym

Nasza szkoła językowa ma w swojej ofercie również kursy języka angielskiego ukierunkowane na najmłodszych, dzieci już od trzeciego roku życia. Maluchy nauczamy w oparciu o kurs WOW!opracowany przez Steve'a Wattsa, który skłania dzieci do reagowania i komunikacji poprzez zabawne skecze. Nasz kurs angielskiego dla najmłodszych (przedszkolaków) to nauka z filmami, piosenkami, grami, kartami i pieczątkami. W trakcie nauki angażujemy pamięć emocjonalną dziecka, dzięki czemu nauka jest bardziej efektywna. Kurs WOW! trwa w swoim założeniu 3 lata.

Kursy języków obcych dla młodzieży


Nasza szkoła językowa ma w swojej ofercie między innymi:


kursy języka angielskiego dla młodzieży


kursy języka niemieckiego dla młodzieży


kursy języka hiszpańskiego dla młodzieży


kursy języka francuskiego dla młodzieży


kursy języka rosyjskiego dla młodzieży


Na swoich kursach językowych kładziemy nacisk przede wszystkim na mówienie i na sprawną komunikację w języku obcym, nauka u nas w niczym nie przypomina nauczania w szkołach państwowych. Zapraszamy na lekcje próbne aby przekonać się o tym na własnej skórze!

Kursy języków obcych dla dorosłych


Nasza szkoła językowa oferuje Państwu (między innymi):


kursy języka angielskiego dla dorosłych


kursy języka hiszpańskiego dla dorosłych


kursy języka niemieckiego dla dorosłych


kursy języka francuskiego dla dorosłych


kursy języka rosyjskiego dla dorosłych


Niezależnie od Państwa obecnego poziomu zaawansowania, nawet jeśli nie znają Państwo jeszcze ani jednego słowa w języku, którego chcieliby się nauczyć dzięki naszej metodzie będą Państwo mówić w języku obcym już na swojej pierwszej lekcji!

Kursy dla seniorów

Nasza metoda doskonale sprawdza się nie tylko w nauczaniu dzieci czy „standardowych” dorosłych, w naszej ofercie mamy też kursy angielskiego dla seniorów (i kursy niemieckiego dla seniorów) - nawet na poziomie od zupełnych podstaw!

Podsumowując dla większej czytelności nasza szkoła językowa ma w swojej ofercie stworzone specjalnie z myślą o osobach starszych:


kursy języka angielskiego dla seniorów


kursy języka niemieckiego dla seniorów


Rozwiążemy Ci język
Szkoła językowa Faster - kursy języków obcych metodą bezpośrednią.